Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

13.01.08

+9
Jozeph
keshiomi
Szulciq
edi
perv_
Krzywy
Harper
kapec
Kasperov
13 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

13.01.08 Empty 13.01.08

Pisanie  Kasperov Pon Sty 14, 2008 3:52 pm

13.01.08 Raport06nq4

How to [Kill] top 80 - Wpisali resign na starcie bo uznali ze szkoda na nas czasu skoro nie mamy chemp range. tongue

Pff We Are In [ ZOO/???} - Jak na japonczykow przystalo grali splitem na ktorym zreszta dostawali baty (co nie oznacza ze nie bylo wszechogarniajacego chaosu u nas na vencie). W pewnym momencie spotkalismy sie 8 na 8 przy katasie. Dropili sie gęsto dopoki my nie zballowalismy sie w waskim przejsciu. Dywersja + shame + ancestor + splintery = gg. Party wipe az do voda na ktorym z polowa npecow i sporym dp dostalismy w dupe.
*Do tej walki prosilbym o jakis komentarz bo na monku malo bylo widac.

Somthin to do with your [BANG] - Ładna walka z naszej strony z bądz co bądz smerfem gildi [Bank]. Juz w 3 min byli pod własna bazą bez monków . Zabilismy im NPC'ów (body knighty), po czym po ładnym balecie blisko mostku zlozyli nam monki. Troche nas wypechneli zeby zaliczyc przed brama kolejnego party wipe'a z ktorego sie juz nie poskladali.

Ne Ve R Mi Nd [nvm] - Balance vs balance. Na nasz 1 drop oni zaliczali 3. Co prawda walka bardzo meczaca i wyrowanana, lecz pare minut przed vodem okazali sie lepsi. Oprócz tego pod standem czesto walczylismy - nas 7 na ich 6, bo renger biegal z flaga. Wnioski same sie nasuwaja...

Team Chaos Theory [hent] - Rowniez bez kombinacji, identyczna sytuacja jak z [nvm]. Mialem wrazenie jakby bili w nas jak w maslo. Warda czesto nie bylo bo perv_ dostawał leaki (wchodzac w ich monki...). Generalnie nic nie moglismy im zrobic nawet jak wchodzili do naszej bazy. bazy.

2 ostatnie mecze postawily sprawe jasno. MT za nie cale 2 tyg, a my mamy spore braki. Do roboty! Very Happy
Kasperov
Kasperov

Liczba postów : 35
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  kapec Pon Sty 14, 2008 5:09 pm

Co do ostatniej walki, zgrabnie i bez wiekszych problemow wylaczali
nasz def dlatego my sie skladalismy.Pozatym patrzac na ich stan hp to
jak by to powiedziec macalismy ich po dupie.Przez ponad 90% czasu
wiekszosc miala prawie full hp~~
kapec
kapec

Liczba postów : 81
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Harper Pon Sty 14, 2008 7:58 pm

Przed chwilą obejrzałem walką z [hent].
@ Kasperov:
Aegisa do krzywej nędzy się nie rzeźbi na mieczu i tarczy! Przez pierwsze parę minut nie wszedł ci ani jeden! Jeśli dostajesz Pleaki grając SoDem znaczy że albo ich mesmer jest bogiem, albo robisz coś nie tak.
Harper
Harper

Liczba postów : 28
Registration date : 18/12/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Krzywy Pon Sty 14, 2008 8:20 pm

Harper napisał:Przed chwilą obejrzałem walką z [hent].
@ Kasperov:
Aegisa do krzywej nędzy się nie rzeźbi na mieczu i tarczy! Przez pierwsze parę minut nie wszedł ci ani jeden! Jeśli dostajesz Pleaki grając SoDem znaczy że albo ich mesmer jest bogiem, albo robisz coś nie tak.
SadSadSadSadSad
Idę się pociąć... brb...

(15 min później)

Jestem. Cóż ja też tak robiłem przez pewien czas ale już nie robie. Kaper popraw sie! Bo będziesz gorszy odemnie Razz Very Happy
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  perv_ Pon Sty 14, 2008 8:57 pm

A ja rushowalem - fakt, moze przesadzilem w jednym czy dwoch momentach (szczegolnie biorac pod uwage to co sie dzieje ostatnio z moim netem) ale bylem zmeczony, wkurwiony i zalamany nasza bezradnoscia. Skupianie sie na defence (monki piszczaly ze ich cisna) przypominalo wychlapywanie lyzeczka wody z tonacego statku. Nie bylo pytaniem "czy bedzie wpierdol?", tylko "kiedy?". Imho draga do wygrania tych gier bylo max spresowanie ich backline + mes przy jednoczesnym wylaczeniu ktoregos z kluczowych skilli - czego poprostu nie bylo.
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Kasperov Pon Sty 14, 2008 10:06 pm

Zacznijmy od tego ze jak mocno cisna to po prostu nie mam czasu zeby bawic sie z aegisem na secie z fast castem. Wole bezpieczniej wrzucac na sescie z tarcza gdzie leaki mi nic nie robia . Jezeli checie to rowniez moge aegisa wrzucac przez cala walke jak Krzywy, markowac gapic sie na ich mesa chowac za scianami przed rengerem, tyle ze wtedy bedzie powtarzal sie texcior "kiedy castowalem aegisa...". Wezcie jeszcze jednak pod uwage ze jak jest 1 aegis to zawsze ktos na mnie campi.
Kasperov
Kasperov

Liczba postów : 35
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  edi Wto Sty 15, 2008 2:15 am

Boli zerowa komunikacja między naszymi interrupterami. Brakuje też pomyślunku w grze. Jeśli ciśnie nas przeciwnik i znaleźliśmy się np. za naszymi footami, a zależy nam na boostcie, to niech nasz Warrior (po wyprztykaniu się Shockiem na linebackowanie) pobiegnie po flagę. Dzięki obecności Rt nasze Mo powinny teoretycznie szybciej wrócić do akceptowalnego poziomu energii, który pozwoliłby na uniknięcie wipe'a przy wbieganiu z naszą flagą. Dobrze by było, żeby Joseph dał znać o takiej możliwości/konieczności.

Szulciku, kilka moich spostrzeżeń. Od razu zaznaczam, że gra na R wymaga dużej samodzielności i wyczucia (co robić w danym momencie), także już od Ciebie zależy jak zbalansujesz, hm, przydział czasowy w trakcie walki na poniższe czynności.

1. Coraz rzadziej słychać, że przeciwnik ma Dywę/Ward/.../Aegis/Guardian/WoH w Magebanie (on jest <nieblokowalny>)...Kampienie Parasa jest bez sensu, bo jedynym skillem, który Cię interesuje, to DA. Oczywiście na plus będzie przerwanie Aggresive (akurat się na niego przełączyłeś etc.), bo to zmniejszy press.

2. Przy naszym szybkim spikowaniu mógłbyś się pokusić o kampienie monka z WoHem, bo jest duża szansa na wyłaczenie jego elita.

3. W ostatniej walce (poprawić mnie, jeśli się mylę) bardzo słabo rozrzucałeś kondycje.

4. Dla mnie Ranger jest królem-samozwańcem. Obecne buildy są tak elastyczne, że grając nim możesz sobie pozwolić na zdecydowanie więcej aniżeli reszta drużyny. Czyli grając Cripshotem możesz perfidnie obejść ich backline (jeśli np. wyłączyłeś już Dywę albo mimo to utrzymujemy się) i skosić NPCów w oczekiwaniu na wbiegającą_z/idącą_po_flagę postać.

5. Na splicie, przy taktycznym wycofywaniu się, nie zasuwasz na Turbo do przodu, gdy goni nas Cripshot. Masz zdjąć ze mnie/innej postaci kondycje i trafić D-shotem w ich Cripshota. Jesteś jak pracownik Straży Pożarnej, który jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznej ewakuacji budynku Oo.

6. Na tymże splitcie chyba dałoby radę trafić D-shotem w np. Evi warka przeciwnika, który po pewnym czasie nabijania adreny wali KD naszemu Rt?

7. http://www.teamquitter.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3797.

O Josephie to mogę esej napisać Very Happy. Ogólnie mam wrażenie, że czasem na splitcie zasypiasz...
edi
edi

Liczba postów : 45
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Szulciq Wto Sty 15, 2008 2:58 am

edi napisał:Boli zerowa komunikacja między naszymi interrupterami.
Szulciku, kilka moich spostrzeżeń. Od razu zaznaczam, że gra na R wymaga dużej samodzielności i wyczucia (co robić w danym momencie), także już od Ciebie zależy jak zbalansujesz, hm, przydział czasowy w trakcie walki na poniższe czynności.

1. Coraz rzadziej słychać, że przeciwnik ma Dywę/Ward/.../Aegis/Guardian/WoH w Magebanie (on jest <nieblokowalny>)...Kampienie Parasa jest bez sensu, bo jedynym skillem, który Cię interesuje, to DA.

2. Przy naszym szybkim spikowaniu mógłbyś się pokusić o kampienie monka z WoHem, bo jest duża szansa na wyłaczenie jego elita.

3. W ostatniej walce (poprawić mnie, jeśli się mylę) bardzo słabo rozrzucałeś kondycje.

4. Dla mnie Ranger jest królem-samozwańcem. Obecne buildy są tak elastyczne, że grając nim możesz sobie pozwolić na zdecydowanie więcej aniżeli reszta drużyny. Czyli grając Cripshotem możesz perfidnie obejść ich backline (jeśli np. wyłączyłeś już Dywę albo mimo to utrzymujemy się) i skosić NPCów w oczekiwaniu na wbiegającą_z/idącą_po_flagę postać.

5. Na splicie, przy taktycznym wycofywaniu się, nie zasuwasz na Turbo do przodu, gdy goni nas Cripshot. Masz zdjąć ze mnie/innej postaci kondycje i trafić D-shotem w ich Cripshota. Jesteś jak pracownik Straży Pożarnej, który jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznej ewakuacji budynku Oo.

6. Na tymże splitcie chyba dałoby radę trafić D-shotem w np. Evi warka przeciwnika, który po pewnym czasie nabijania adreny wali KD naszemu Rt?

może odpowiem tak:
Jeżeli chodzi o komunikacje to prawda, że jej brakuje, ale jeżeli w ostatniej walce( będę się odnosił głównie do niej) mówię do harpera żeby postarał się wyłączyć mesa a słysz: to chyba nie jest moja robota( czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie) no to sory.

Ad 1)
Zacznijmy od tego, że nie zawsze mówię, że złapałem to czy tamto w distracta, bo czasami mam wrażenie, że niektórzy i tak tego nie słyszą( jeżeli się mylę to ok, będę mówił każdą dywę, shame itp skille które złapie w distracta).I teraz co do kampienia parasa, zauważ, że w buildzie bez elema jest to IMO postać ,która wspomaga party najwiekszym defensem ze względu na 2 party heale co 15 i 20 sek, nie mów mi, ze wyłączenie tych skilli nic nie daje, bo jednak z naszego założenia grania pressem więc wyłączenie mass heala chyba jednak daje dużo

Ad 2) Spoko mogę, nawet staram się to robić przy każdym spiku, ale niestety mój poziom gry nie jest jeszcze taki zajebisty żeby wyłączać to za każdym razem Wink

Ad 3) ta, nie potrafię spikować co 2sek, przerywać shame, dyw , interruptować monkowi woha i rozdawać poisona, sry bogiem nie jestem ;x

Ad 4) Nie wiem co napisać, z jednej strony mogę , czemu nie , z drugiej pewnie jak pójdę to odstanę opierdol od kogoś, albo mi zabronią ; o

Ad 5) Spoko, tutaj są dwie sytuacje, jeżeli jest sam ranger to ni ma problemu, gorzej natomiast jak jest warek i ranger , bo jeżeli zdejme kondy z ciebie to sam dostanę crippla , jeżeli spróbuje wyłączyć najpierw crippla to warek złapie ciebie, więc jak masz jakieś wskazówki to chętnie posłucham, bo niestety jestem na splicie mało doswiadczony.

Ad 6) nie wiem bo z reguły kampie monka a nie warriora bo potem dostaje opierdol, że monkowi guardian lata a niestety czekanie aż warek użyje frenzy i strzelanie praktycznie na wyczucie daj szanse 50/50 ;o

Jeżeli pierdole gdzieś głupoty to proszę o poprawienie mnie i wyjaśnienie mojego złego toku rozumowania.

Szulciq

Liczba postów : 48
Registration date : 22/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  keshiomi Wto Sty 15, 2008 3:26 am

Ad 4) Nie wiem co napisać, z jednej strony mogę , czemu nie , z drugiej pewnie jak pójdę to odstanę opierdol od kogoś, albo mi zabronią ; o
PEWNIE, jak taka próba jest raz na 20 walk to zdarza się wybiec nie we właściwym momenice, ale jak się nie próbuje to...
Ile razy z Edim wchodzimy sobie w słowo podczas odliczania spike'u? A pamiętasz jak niejaki Pucha nie chciał nawet liczyć bo raz wszedł mi w słowo i PEWNIE wejdzie znowu...

Kampienie Parasa jest troche nie teges bo magebane mu rechargu nie wydłuży a tobie nie zapewni, że następny w kolejności dshot nie zostanie zablokowany, w ogóle lepsze rezulataty są chyba gdy trafiamy ich każdym hitem a oni próbują to odleczyć, niż na każdym celu do jakiego podbiegam i zaczynam nawalać mam bloki.

keshiomi

Liczba postów : 53
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Jozeph Wto Sty 15, 2008 3:26 pm

Nie umiemy grać splitem to wszyscy wiemy, ale te 2 walki powinniśmy spokojnie wygrać 8vs8. Nie pamiętam czy w tej pierwszej był też paras, ale w 2 tak. Dlatego nasuwa mi się taka myśl, że taktyka "wieżdżanaia na pełnej kurwie" w ich monki, nie sprawdza się przy buildzie z parasem. Nasze monki padają szybciej niż przeciwnika i nic z tego nie wychodzi Very Happy
Nie przypomina mi się też, czy słyszałem (może nie zanotowałem) na kim siezi Mes i R. Jednynie zdenerwowany Perv mówił że wchodzi na monki. Skoordynowana, zmiana celów i taktyki, w zależności od naszej sytuacji - tego nam brakuje. Chyba że robicie to sami, na vencie tego nie słychać i ja poprostu o tym nie wiem Very Happy

Jozeph

Liczba postów : 20
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Szulciq Wto Sty 15, 2008 3:35 pm

No ok, skoro uważacie, że wyłączanie parasa nie ma sensu to go oleje i skupie się bardziej na mesie i wohu oraz postaram się rozdawać więcej poisona, postaram się to poprawić, ale póki co na za dużo nie liczcie. Odnośnie wybiegania za bakline przeciwników, bez criplling shota raczej ciężko będzie mi wrócić, ale jeżeli uważacie to za dobry pomysł to przy dobrej okazji kiedy wyłącze co ważniejsze spróbuje się kilka razy urwać, tylko coś czuje, że już stamtąd nie wrócę xD

Btw jeszcze do ediego, pamiętaj,że woh ma 3/4sec castu, niestety żeby go przerwać nie na wyczucie musiałbym mieć trochę mniejszy ping, a tak to przerywam go głównie na wyczucie, co niestety skutkuje jak skutkuje ;x

A co do komunikacji to uważam,że harper,jako ,że gra lepiej ode mnie to niech on wybiera co będzie przerywaća ja postaram się dostosować... i nie wiem jak z aegisami ;o

edit: a jeszcze, pamiętajcie, że ja mam "tylko" magebane(wiem, dziwnie to brzmi...) bo bardzo często mój dshot jest blokowany choćby przez shields upa czy tam guardiana czy też aegisa którego nie przerwaliśmy, więc weźcie to też pod uwagę przy moim interruptowaniu :X

Szulciq

Liczba postów : 48
Registration date : 22/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Harper Wto Sty 15, 2008 5:18 pm

mówię do harpera żeby postarał się wyłączyć mesa a słysz: to chyba nie jest moja robota( czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie) no to sory.
To NA PEWNO nie jest moja robota. Na mesmera przechodzę tylko w sytuacjach kryzysowych i zawsze o tym informuje, a przez 99% czasu mesmer to cel dla rangera. W dodatku zalecałeś mi przełączenie się na mesa podczas naszej ofensywy, gdy zależało nam głównie na zabiciu czegokolwiek. Taka gra jest bez sensu jak lokata...
Harper
Harper

Liczba postów : 28
Registration date : 18/12/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  edi Sro Sty 16, 2008 1:07 am

http://www.teamquitter.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3797. Na więcej mnie nie stać przy negatywnym podejściu typu "no ok, skoro tak uważacie, to coś tam będę robić". Omg. Proszę, przeczytaj ten ciąg kilku postów na QQ, a zapewne mnóstwo rzeczy stanie się oczywistych.
edi
edi

Liczba postów : 45
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Kraven Sro Sty 16, 2008 8:27 am

Harper napisał:
mówię do harpera żeby postarał się wyłączyć mesa a słysz: to chyba nie jest moja robota( czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie) no to sory.
To NA PEWNO nie jest moja robota. Na mesmera przechodzę tylko w sytuacjach kryzysowych i zawsze o tym informuje, a przez 99% czasu mesmer to cel dla rangera. W dodatku zalecałeś mi przełączenie się na mesa podczas naszej ofensywy, gdy zależało nam głównie na zabiciu czegokolwiek. Taka gra jest bez sensu jak lokata...
I tu sie mylisz. Nie wiem jak wyglada teraz wasz build ale kiedy gralem jeszcze z wami to wlasnie kompletne wylaczenie Mesa na VoD bylo przyczyna ich porazki bo pozwalalo na spam splinterem, ancestorem i innym gownem przez perva, spokoj dla Monkow ktore w takiej sytuajcji nie musza przejmowac sie Dywersja/Shamem i innych dla ktorych mes jest sola w oku (a jest nią dla wszystkich Razz). Zapominasz chyba ze to Mesmer jest od tego zeby pozbawic przeciwnika najbardziej wkurwiajacej broni jaka maja. A to bron jest rozna w kazdym teamie tak jak rozny jest poziom zawodnikow w teamie. Musisz ocenic zagrozenie... A jesli ktos ci mowi ze go Mesmer ciagle dreczy, czy to przez przerywajki czy dywe to trzeba bez gadania sie tym zajac, zwlaszcza jak zbliza sie/trwa VoD. Nie wiem jak wyglada twoja gra na mesie. Byc moze fajnie ci idzie, lapiesz to i owo w dywe, tamto przerwiesz, tego zdrainujesz... Ale to co zrobiles (czytajac co tu jest napisane ofkoz) to jeden z podstawowych bledow merytorycznych jesli chodzi o gre mesmerem. Jesli twierdzisz ze wylaczenie Mesmera to "nie Twoja dzialka" to pewnie na warka czy derva dywy tez nie rzucisz.... a szkoda. Bo taka dywa tez strasznie wkurwia zwlaszcza jak bullsa wejdzie. IMO brakuje ci troche ogrania na Mesie, ale na szczescie masz gildie w ktorej mozesz to i owo poprawic w swojej grze.

Pozdrawiam,
Kraven

EDIT: literowka
Kraven
Kraven

Liczba postów : 10
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Kasperov Sro Sty 16, 2008 10:45 am

Ja sie zgadzam z Harperem. Mes to tylko i wylacznie dzialka rengera, ktory ma timer u gory walki i powininen zapmietywac na kogo wejsc w odpowiednim momencie. Przerwac dywe poczekac 30 sec przerwac defensiva znow odczekac 25s. Najlepsi remgerzy top 10 nie campia jednej postaci za kazdym aegisem zapamietuja kiedy sie zrecharguje w tym czasie przerywajac komus innemu. Nasz mes powinine tylko i wylacznie wchodzic na ichniego w przypadku jak nas mocno cisna (ale to i tak watpliwe powinine wylaczac np water elema), badz jest jakis dziwaczny split. Po prostu ogolne zalozenie jest takie, ze renger go przerywa bo to sie bardziej oplaca.
Kasperov
Kasperov

Liczba postów : 35
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  edi Sro Sty 16, 2008 11:33 am

edi
edi

Liczba postów : 45
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Harper Sro Sty 16, 2008 1:29 pm

@Kraven:
IMO brakuje ci troche ogrania na Mesie
Eeee.... czy my się znamy? Na jakiej podstawie sądzisz, że możesz mnie uczyć jak grać mesmerem?
Zapominasz chyba ze to Mesmer jest od tego zeby pozbawic przeciwnika najbardziej wkurwiajacej broni jaka maja.
A teraz udowodniłeś, ze gówno wiesz. Proszę nie kompromituj się więcej.

@Reszta:
Wygospodarujcie trochę czasu i przeczytajcie to, co zapodał Edi. Naprawdę warto.
Harper
Harper

Liczba postów : 28
Registration date : 18/12/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Kraven Czw Sty 17, 2008 9:18 am

"Mesmers are the direct counters for everything in the game. That's thier function. The issue is knowing WHEN its time to counter WHAT."

Cytat z forum QQ. Ale co ja tam wiem. Graj sobie dalej miszczu. Graj i wygrywaj. W koncu jestes najlepszy............... zal
Kraven
Kraven

Liczba postów : 10
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  edi Czw Sty 17, 2008 12:09 pm

\begin{flame}

direct. A my mamy, jakbyś nie zauważył, jeszcze Rangera w buildzie!

I proszę, z żalemi mi tu nie wyskakuj. Przykładem nie świeciłeś, a obecnie w grze pojawiasz się bardzo sporadycznie. O graniu nie wspomnę - nasz build z Twoich czasów opierał się na P/E/Me i pewnie z tego powodu wszystko Ci się merda.

Harper pro Mesmerem jeszcze nie jest. Weź jednak pod uwagę, że:
- grając pierwsze (od roku może?) GvG na Me sprawiał o wiele lepsze wrażenie niż Ty;
- nie wrzeszczy, że ma laga;
- ma doświadczenie w topie;
- myśli i wyciąga logiczne wnioski;
- staje się coraz lepszy w tym, co robi <- tego nam trzeba.

Pozdro & poćwicz.

/end{flame}
edi
edi

Liczba postów : 45
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  perv_ Czw Sty 17, 2008 1:29 pm

I z dyskusji "czemu jest chujowo i co zrobic by bylo mniej" zrobila sie przepychanka o tyle bzdurna ze akurat pod adresem Harpera ktoremu chyba najmniej mozna bylo zarzucic. LUDZIE - WEZCIE SE SZULCA NA STRZELNICE I NIECH LUTUJE, MOZE W CO TRAFI, ZACZNIE MU SIE TO UDZIELAC I BEDZIE GIT. A Jooseq niech niech idzie tym rytkiem z 2 herosami (w i r) na pve i niech ich leczy. Jak przejdzie tak FoW i UW na HM to na GvG tez bedzie dawal rade. No chyba ze sie zgubi. Teraz dr. Jackyl idzie na detox, a wraca mr. Hyde.
Btw
Łat da fak sie wczoraj działo? Kojaze cos ze edi do mnie buczal?
Picie i palenie zbyt mocnego gowna na raz = 0 kontaktu z baza... Z wlasnym mozgiem zreszta tez.
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Szulciq Czw Sty 17, 2008 2:09 pm

Kurwa akurat w tej rozmowie Harper był tylko wymieniony raz a Kraven od razu na niego naskakujesz, to prawda, że nie jest to jego główne zadanie, ale z kolei czasami mógłby pomóc, wydaje mi się , że nie jest to zakazane ,żeby od czasu do czasu wyłączał coś innego niż monki czy ele(wiem ,napisałeś, że jak jest ciężko to mi pomagasz, ale tu chodzi też o inne sytuacje, np o to, kiedy ciebie proszę, to jak nie możesz tego zrobić to powiedz, że masz teraz inne zadanie, anie, że to nie jest twoja działka, bo to brzmi tak jakbyś grał schematami, a o to ja tez zostałem posądzony:P). Odnośnie wzięcia mnie na strzelnice ^^ to powiem tak, jeżli skupiam się wyłącznie na mesie, to jednak ta dywa przechodzi rzadziej, niestety mam problemy z ogarnianiem całego pola walki i po wyłaczeniu dywy zapominam o shame(what a shame..)i wskakuje na inne targety żeby poprzerywać czy rozdać poisona -i tutaj wychodzi niestety moje ogarnianie- ale postaram się to poprawić x;

I jeszcze do Ediego, co do mojej odpowiedzi "jak chcecie to mogę tak zrobić"- napisałem tak, bo ten pomysł bez Crip Shota wydaje mi się głupi i nie pałam do niego zbytnim optymizmem. Tyle ode mnie.

Szulciq

Liczba postów : 48
Registration date : 22/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Krzywy Czw Sty 17, 2008 4:28 pm

Graliśmy GvG w smerfie i trafiliśmy na split i mogę powiedzieć jedno... jak chcecie iść na MT to gl ze splitami.
Troche łatwiej się grało bo był troche lepszy ranger i przerwał raz czy dwa RoF'a silent

perv_ napisał:
Łat da fak sie wczoraj działo? Kojaze cos ze edi do mnie buczal?
Picie i palenie zbyt mocnego gowna na raz = 0 kontaktu z baza... Z wlasnym mozgiem zreszta tez.
Hmm... masa ubawu była Very Happy Razz Very Happy
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Kasperov Czw Sty 17, 2008 4:33 pm

Proponuje grac wiecej RA i TA tam naprawde mozna nabrac skilla w szczgolnosci na splicie to pomaga. A wy wolicie afkowac w gh :S.
Kasperov
Kasperov

Liczba postów : 35
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Krzywy Czw Sty 17, 2008 5:27 pm

Ja na TA zawsze sie mogę przejść misiu :*
Tylko powiedz a przybędę Smile
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  keshiomi Czw Sty 17, 2008 7:15 pm

edi napisał:4. (...) Czyli grając Cripshotem możesz perfidnie obejść ich backline (jeśli np. wyłączyłeś już Dywę albo mimo to utrzymujemy się) i skosić NPCów w oczekiwaniu na wbiegającą_z/idącą_po_flagę postać.

ale Edi napisał, jeżeli grasz cs, stąd całe nieporozumienie.

The issue is knowing WHEN its time to counter WHAT
Cczy to nie był początk walki jak pod standa wbiegaliśmy ? Jeszcze się walka nie zaczęła a już mes miałby dusić mesa ? Dzięki wole zgaszone oba aegisy

keshiomi

Liczba postów : 53
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

13.01.08 Empty Re: 13.01.08

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach