Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie

Go down

Podanie Empty Podanie

Pisanie  Alice Sro Cze 11, 2008 6:46 pm

1. Alice Mc- w grze, ale zazwyczaj w gildiach wołali mnie Frozen ew. Rain
2. 600k+ a to dlatego że miałem roczną przerwę od gw, więc zaległości mam, ale umiejętności te same. Liczę tu na wyrozumiałość
Mam r4.
3. Głównie: ranger, ele, mesmer, ryte, ale jestem w stanie grać wszystkim równie dobrze. Problem sprawia mi jedynie monk, dervish i paragon.
4. Circle of Polish Bards [Bard] grałem tam... bardzo długo, ale po powrocie z przerwy już prawie nikogo tam nie zastałem.
5. Głównie popołudnia do godziny około 23 w weekendy dłużej, a że idą wakacje to czasu będzie o wiele więcej i do później będę mógł grać.
6. Ponieważ brakuje mi gildii, w której można czuć się jako prawdziwy jej członek, a nie tylko jakieś narzędzie, oraz co najważniejsze- braknie mi dobrego pvp, a samemu oprócz RA i random HA podziałać za bardzo nie można.
7. Nick w grze: Alice Mc, gg: 7126633. Mam 17 lat w gw gram ponad dwa lata, lecz jak wspomniałem ze sporą przerwą, mam nadzieję, że mimo zaległości w FB jakoś się dogadamy Smile

Pozdrawiam i czekam na kontakt,

Frozen.

Alice
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  perv_ Sob Cze 14, 2008 12:08 pm

Niestety musimy podziekowac
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach