Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Garrond The Great [podanie]

4 posters

Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Garrond Sob Gru 29, 2007 6:37 pm

1. Garrond
2. ~350k FB
3. Gram wszystkim. Specjalizacja: Me i E
4. [MBM] - rozpadło się. Rank w porywach do 500.
5. Godziny w ktorych moge grac gvg: 17 - ~22
6. Czemu chce dolaczyc do AA: bo podobno szukacie dobrego mesmera
7. Wiek oraz pare slow o sobie (kreatywnosc ftw Very Happy )

Lat 17 i pół, zamieszkały w niedalekim sąsiedztwie Torunia (Kujawsko Pomorskie). I co ja mam wam tu napisać? Numer buta? :-) Mam specyficzne poczucie humoru i niepoważne podejście do życia jak na każdego lekkoducha przystało. Nie warto się tutaj rozpisywać, bo nie słowa czynią człowieka (e?) - wszystko o mnie wyjdzie w praniu.
____

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i przyjęcie mnie do gildii AA. Swoją prośbę motywuję tym, iż długo szukałem gidlii takiej jak ta i bardzo chciałbym ownować z kimś takim jak wy.
____

Pozdrawiam :*

Garrond
Gość


Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Krzywy Sob Gru 29, 2007 7:12 pm

gw.pl; Nat napisał:
BUMP

dalej bardzo potrzebany nam rozgrarnięty monk, prot, do częstszego grania w AT i pięcia się wyżej w ladderze ( narazie jesteśmy w top300), który może grać od 20 do późnych godzin nocnych oraz jest wytrzymały psychicznie
Garrond napisał:6. Czemu chce dolaczyc do AA: bo podobno szukacie dobrego mesmera
Ja o czymś nie wiem? pale
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  perv_ Sob Gru 29, 2007 7:30 pm

Witam.

Garrond chyba troszeczke spudlowales. Obecnie szukamy monka prota (tak jak jest to napisane w naszym ostatnim poscie na gw.pl). Domyslam sie ze pewnie zasugerowales sie 1 postem i stad to nieporozumienie. Mesmera juz mamy i bardzo go sobie chwalimy Smile

Pozdrawiam i zycze szybkiego znalezienia ciekawej gildi.
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  B A M B I K O Sob Gru 29, 2007 11:17 pm

zamieszkały w niedalekim sąsiedztwie Torunia (Kujawsko Pomorskie).
Mieszka gdzies obok mnie, napewno musi byc dobry przynajmniej jak ja Razz

B A M B I K O

Liczba postów : 65
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Krzywy Sob Gru 29, 2007 11:25 pm

A ja mieszkam i w Toruniu i pod Płockiem więc Bambi trzeba jakąś ustawkę zrobić kiedyś Razz
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Garrond Nie Gru 30, 2007 1:18 pm

Zawsze jakiś rezerwowy się przyda! Czy ja wiem, czy jestem az tak zdesperowany, żeby zaoferować grę protem? :/ Nie wiem, musicie zdecydować sami. ;-)

Może taką przepustkę pozwolę sobie tutaj przedstawić - jeżeli ktokolwiek z was interesuje się hmm... Zjawiskami "paranormalnymi" to by mógł ze mną dłuugo rozmawiać. Może ktoś z was słyszał o OBE? Pół roku praktyki. Nie ma to nic związanego z GW, ale potraktujcie to jako adnotacje do punktu "napisz coś od siebie". Rolling Eyes

Garrond
Gość


Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Krzywy Nie Gru 30, 2007 2:42 pm

Garrond napisał:Zawsze jakiś rezerwowy się przyda! Czy ja wiem, czy jestem az tak zdesperowany, żeby zaoferować grę protem? :/ Nie wiem, musicie zdecydować sami. ;-)

Może taką przepustkę pozwolę sobie tutaj przedstawić - jeżeli ktokolwiek z was interesuje się hmm... Zjawiskami "paranormalnymi" to by mógł ze mną dłuugo rozmawiać. Może ktoś z was słyszał o OBE? Pół roku praktyki. Nie ma to nic związanego z GW, ale potraktujcie to jako adnotacje do punktu "napisz coś od siebie". Rolling Eyes
a nie OOBE? Cóż kiedyś to "lekko" praktykowałem ale zmęczenie potym spokoju mi nie dawało ;/
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Garrond Nie Gru 30, 2007 4:51 pm

OOBE/OBE - różnie ludzie mówią. A zmęczenia nie dostrzegam - wręcz przeciwnie. Po wizycie po tamtej stronie jestem pełen energii, jak nigdy. ;-)

Garrond
Gość


Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  kapec Nie Gru 30, 2007 5:02 pm

Skonczmy ten syf,jezeli nigdy nie grales na procie to na 100% nie dasz rady na tym poziomie.A jezeli chodzi o rezerwe to niewiem czy usmiecha ci sie bycie w gidlii w ktorej zagrasz raz na miesiac?
kapec
kapec

Liczba postów : 81
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Krzywy Nie Gru 30, 2007 5:27 pm

kapec napisał:Skonczmy ten syf,jezeli nigdy nie grales na procie to na 100% nie dasz rady na tym poziomie.A jezeli chodzi o rezerwe to niewiem czy usmiecha ci sie bycie w gidlii w ktorej zagrasz raz na miesiac?
Co kto lubi Razz
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Garrond The Great [podanie] Empty Re: Garrond The Great [podanie]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach