Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

5 posters

Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  Krzywy Pon Gru 17, 2007 12:12 am

No dziś ładnie tylko jedna przegrana i trzy wygrane Cool

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Beztytuu-16

#1: Nasz GH, Grali Derv spikiem ja lamiłem trzymaliśmy sie 18 min i monk i mes mieli 60%DP ~~

#2: Nasz GH, chyba mieli DC posypali sie ~7 min i później dobijaliśmy, resign spike w ~17 minucie

#3: Ich GH, Sway, do 5 minuty ganialismy sie po mapie później kampili w bazie, postanowili rushować i gg

#4: Cóż na trzy spotkania z nimi trzy wygrane, tym razem mieli guesty z vD i sup. Gra do VoD'a rush im zdeczka nie wyszedł i gg.
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  pyra Pon Gru 17, 2007 1:28 am

pierwszy! ;p

gg nowy mesa gral z wami?

pyra

Liczba postów : 43
Registration date : 05/10/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  edi Pon Gru 17, 2007 2:26 am

Miałem trochę wpadek z klawiszami, bo zmieniłem układ skilli pod [[Distracting Blow]...W jednej grze zamiast [[Rush] drugi raz wrzuciłem sobie [[Frenzy], ale na szczęścue Kapeć miał chwilowy spadek pinga i mnie wyciągnął ;D. Jutro będzie lepiej ;].

I tak, grał Harper (a to niespodzianka, new member...). Jeśli nikt nie zagra u nas Scrima, to uda Ci się zobaczyć go w akcji ;d.
edi
edi

Liczba postów : 45
Registration date : 29/11/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  kapec Pon Gru 17, 2007 5:57 pm

qrde krzywy wiem ze jestes glupi i nie umiesz liczyc ale bez przesady...
"No dziś ładnie tylko jedna przegrana i trzy wygrane"
1.take death
2.the guild hunterz
3.forgotten myth
4.pirates realm
5. przegrana z cursedami
niewiem jak ty ale ja tu widze 4 wygrane i 1 przegrana Laughing
Co do walk nie bylo az tak zle ale z tym spikiem na dervie "troche" zlamilismy na monkach : >
kapec
kapec

Liczba postów : 81
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  B A M B I K O Pon Gru 17, 2007 10:06 pm

lamki ladnie cisniecie, ale wezcie na koniec piszcie rating i rank plz.
i Btw czasem wrzuccie rooster <chce zobaczyc czy landryna sie ciagle sam memberzy:P<>
Danke

B A M B I K O

Liczba postów : 65
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  pyra Pon Gru 17, 2007 10:14 pm

rank i rating mozesz sobie na gw.com sprawdzic. a landryna to bedzie sie memberzy do konca swiata. ot co.

pyra

Liczba postów : 43
Registration date : 05/10/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  Krzywy Wto Gru 18, 2007 12:10 am

B A M B I K O napisał:lamki ladnie cisniecie, ale wezcie na koniec piszcie rating i rank plz.
i Btw czasem wrzuccie rooster <chce zobaczyc czy landryna sie ciagle sam memberzy:P<>
Danke
I też na ladderze BoS'u
Krzywy
Krzywy

Liczba postów : 64
Age : 32
Registration date : 30/11/2007

Powrót do góry Go down

Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem Empty Re: Szesnasty Grudnia Dwa Tysiące Siedem

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach