Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie

2 posters

Go down

Podanie Empty Podanie

Pisanie  Spawek Sob Gru 01, 2007 4:16 pm

ign: I Spawka I
ilosc fb: 2,28kk FB
fame: 368
gladiator points: 1077 (ale chce szybko dobic do glada 5)
poprzednie gildie od ostatniej w ktorej bylem: [iTai] top 200-800) , [UFO], [SKT] gdzieśtam jeszcze byłem, ale nazw nie pamiętam.
postacie ktorymi lubie grać: mes, elem, rtek, necro (mniej), paragon, monk (mniej - chyba, że flaga albo smiter), assek (lubie, ale może zbyt pro nie jestem), w zasadzie moge grać każdym do poziomu top 100, ale jak coś wyżej to tylko flaga, mes, elem, rtek .
age: ok. 1750h godzin przez 23 miesiące
moge grać w zasadzie codziennie od 20 do 23. W weekendy do oporu. Z czwartkiem mogąbyć problemy.
Chcę dołączyć do AA, ponieważ chcę w końcu pograć gvg, którego ostanio z powodu przejścia iTAi na Cabala prawie nie gram.
Coś o sobie Very Happy: lubie siedzieć na TSie nie tylko na gvg, reszty dowiecie się w swoim czasie.

Spawek
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  kapec Sob Gru 01, 2007 5:37 pm

"gladiator points: 1077 (ale chce szybko dobic do glada 5)"
"postacie ktorymi lubie grać: mes, elem, rtek, necro (mniej), paragon, monk (mniej - chyba, że flaga albo smiter), assek (lubie, ale może zbyt pro nie jestem), w zasadzie moge grać każdym do poziomu top 100"
jak dla mnie gl w gildii only ra/ta ,poczekamy na innych~~
kapec
kapec

Liczba postów : 81
Registration date : 06/10/2007

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  perv_ Sob Gru 01, 2007 6:01 pm

Hejkum.
Nie podales swojego wieku - a to z pewnych przyczyn dla nas dosc wazne...
No ale juz abstrahujac od tego i od tych gladow ktore w pewien (i to niestety przy twojej ilosci fb raczej srednio pozytywny) sposob cie okreslaja szukamy obecnie przedewszystkim warka i moze ewentualnie drugiej flagi (nasz obecny flagowy jest dosc ograniczony czasowo), wiec narazie podziekujemy. Oczywiscie w razie jakis dziwnych zdarzen mozemy sie jednak odezwac i przetestowac.
Pozdrawiam.
perv_
perv_

Liczba postów : 122
Registration date : 11/11/2007

Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  Spawek Sob Gru 01, 2007 7:17 pm

Piszesz, że do gildii TA? Spoko. Ja zawsze grałem albo gvg albo TA więc wasza gildia chyba też się kwalifikuje ;]. Ok. 50% FB nabilem na gvg. Jak nie chcecie - trudno - ja się narzucać nie będę.

Spawek
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  Spawek Sob Gru 01, 2007 7:19 pm

Aaa zapomniałem. Mam 17 lat, ale czuje, że juz wcześniej wyrobiliście sobie o mnie opinię, i ten post nie zrobi większej różnicy.

Spawek
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie Empty Re: Podanie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach