Forum Gildii Anonymous Amateurs
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanko ;)

Go down

Podanko ;) Empty Podanko ;)

Pisanie  Angel ;) Czw Lut 10, 2011 8:03 pm

1. Xywa IGN: Angel Of Defender I
2. Ilosc FB:2kk+
3. Na czym gram: Zazwyczaj top 200 monk/war poza top 500 moge praktycznie kazdym Smile)
4. Poprzednie gildie, powody odejscia, osiagniety z nimi rank: hmm poprzednie gildie Wink troche ich było ale jedne z lepszych myśle żę były to rawr i dR Smile
5. Godziny w ktorych moge grac gvg:Jezeli godzina jest umówiona mogę wejść o każdej porze dnia Razz
6. Czemu chce dolaczyc do AA: Myślę, że to dobra gildia chciałbym się jeszcze troche od was nauczyć i czerpac przyjemnosci ze wspólnej gry Wink
7. Wiek oraz pare slow o sobie (ze spraw formalnych: zaczynasz od kontaktu do siebie - nick w grze ew. nr gg a potem lecisz na calosc - kreatywnosc ftw Very Happy )
Nazywam się Damian, mam 16 lat jestem raczej normalnym chłopakiem, interesuje się piłką nożną i dobrą muzyka Wink)
Mieszkam w Zamościu, woze sie po dzielnicy i takie tam ;P Oczywiscie jestem i zdolny wysiedziec przy komputerze ile wymagaja tego ludzie co z nimi gram Wink
Jakby ktoś chciał coś jeszcze wiedzieć wystarczy się spytać Smile
Aha jeszcze jak cos numer gg: 9792816
Myslę,że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
No i Pozdrawiam Smile)

Angel ;)
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach